Společný projekt mateřských škol

14. 12. 2021     sekce: Akce školy     autor: Václava Baštanová     tisk: tisk článku

Den 14. prosince 2021 patřil k těm dnům, na které se těšíte dlouho dopředu a jen tak na něj nezapomenete. PŘEDÁNÍ VÁNOČNÍHO KOUZLA klientům a personálu DOMOVA SENIORŮ HRANICE. Mateřské školy z regionu a Dům dětí a mládeže věnovaly vlastnoručně vyrobené ozdoby a videa vánočních vystoupení v online podobě. Tahle krásná akce vznikla pod záštitou projektu Místní akční plánování II pro Hranicko. Tímto chci poděkovat dětem a pedagogům z MŠ Potštát, MŠ Drahotuše, MŠ Paršovice, MŠ Hrabůvka, MŠ Střítež nad Ludinou, MŠ Teplice nad Bečvou, MŠ Klíček Hranice, MŠ Sluníčko Hranice, Dětská skupina Hranice, MŠ Rakov, MŠ Bělotín, MŠ Skalička, MŠ Pohádka Hranice, Dům dětí a mládeže Hranice a MŠ Šromotova pastelka Hranice.

Za všechny zapojené organizace přeji z celého srdce Domovu seniorů krásné prožití vánočních svátků, především zdraví a pohodu.

Mgr. Martina Polláková